arr3Adventní akceKaždou adventní neděli pro vás máme připravenou slevu 10% na vybrané kombinace Klubíček snů! Pro... arr3Platby kartou na prodejních akcíchS platností od 30.11.2018 je možné platit nákupy Klubíček snů na prodejních akcích (výstavy,... arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou...

Zavedli jsme platby kartou na prodejních akcích. Využijete tuto možnost při osobním nákupu?

určitě ano 14% pravděpodobně ano 29% pravděpodobně ne 0% určitě ne, raději s sebou beru hotovost 57%

***Věrnostní systém***

Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu.

Máme pro vás báječnou zprávu!!!

Konečně byl spuštěn věrnostní systém pro stále zákazníky!

Podrobnosti a nastavení věrnostního systému jsou uvedeny v samostatném článku, ale mnozí z vás, kteří u nás již v minulosti nakoupili, mají již nyní přiřazeny věrnostní slevy na svém profilu.

Zaregistrujte se (pokud ještě nejste), objednávejte a využívejte výhod, které vám náš e-shop nabízí!

Přeji všem pěkný, ač mazivý den!