arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou... arr3Staňte se stálým zákazníkem a buďte za to odměněniPřipravujeme pro vás věrnostní systém pro stálé zákazniky. Nakupujte u nás a buďte za to...

Uvítali byste Klubíčka snů v dárkové krabičce? Třeba i s gratulačním štítkem na přání?

ano, rozhodně 50% ne, dárky balím sama/sám 17% ne, nevyužil/a bych to 16% je mi to jedno, Klubíčka snů nekupuji 17%

***Věrnostní systém***

Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu.

Máme pro vás báječnou zprávu!!!

Konečně byl spuštěn věrnostní systém pro stále zákazníky!

Podrobnosti a nastavení věrnostního systému jsou uvedeny v samostatném článku, ale mnozí z vás, kteří u nás již v minulosti nakoupili, mají již nyní přiřazeny věrnostní slevy na svém profilu.

Zaregistrujte se (pokud ještě nejste), objednávejte a využívejte výhod, které vám náš e-shop nabízí!

Přeji všem pěkný, ač mazivý den!