arr3Platby kartou na prodejních akcíchS platností od 30.11.2018 je možné platit nákupy Klubíček snů na prodejních akcích (výstavy,... arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou...

Uvítali byste možnost volby vlastní délky klubíčka? (od 200 do 5000m u 3nitky / 3750m u 4nitky)

určitě ano 53% ne, vyhovují mi přednastavené délky 13% je mi to jedno, nenakupuji Klubíčka snů 16% 17%

15. 11. 2016

Věrnostní systém pro stálé zákazníky

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali!

Byl spuštěn nový věrnostní systém slev, určený pro všechny registrované uživatele, zákazníky našeho e-shopu Klubíčka snů.

Jak takový věrnostní systém funguje?

Zcela jednoduše. Veškeré vámi provedené a námi vyřízené/ukončené objednávky za posledních 12 měsíců se sčítají a po dosažení určitého limitu hodnoty objednávek (včetně poštovného) je vám automaticky přiřazena věrnostní sleva ve výši od 2% do 10%.

Registrovali jste se ještě před zavedením věrnostního systému?

Pokud ano, máte proti nově registrovaným zákazníkům velkou výhodu, protože do věrnostního systému jsou započítány všechny vaše objednávky za posledních 12 měsíců. Mnohým z vás už tak byla automaticky přidělena věrnostní sleva :-) Její výši si můžete zjistit po přihlášení ve vašem profilu.

Jaká je struktura věrnostních slev?

Otázka, která určitě většinu z vás zajímá Wink Přehled svých objednávek si můžete otevřít ve svém profilu, kde je možné se dopočítat, jaká je celková hodnota vašich dosavadních objednávek.

Pokud je jejich hodnota nižší, než 5 000 Kč, není vám zatím přiznána žádná sleva, do věrnostního systému jste však zařazeni a po dosažení této částky se vám od následující objednávky začne sleva počítat. POZOR, všechny objednávky musí být evidovány jako "vyřízené", tedy námi odeslané.

Pokud jste u nás objednali již za 5 000 Kč, automaticky máte přiznánu slevu 2% z běžných cen e-shopu. Tato slevněná cena se vám automaticky zobrazí u zboží po vašem přihlášení na e-shop. Výši slevy v % navíc vidíte také přímo u vámi prohlíženého produktu.

Opravdu věrní zákaznici s objednávkami nad 10 000 Kč získávají slevu 5%.

Přesáhnou-li vaše objednávky částku 15 000 Kč za období 12 předcházejících měsíců, vaše sleva bude 8%. A ti nejvěrnější s objednávkami přes 20 000 Kč získají slevu až 10%.

Výše slevy se automaticky přepočítává, přiznává a odebírá na základě výše objednávek za předcházejících 12 měsíců.

Jsem obchodník, nakupuji na IČ. Vztahuje se věrnostní systém také na mě?

Firemním zákazníkům a obchodníkům nakupujícím tzv. na fakturu/na firmu/na IČo nejsou v současné době poskytovány žádné věrnostní slevy či bonusové programy.

V přípravě je program pro velkoobchodní zákazníky, prodejce námi vyráběných Klubíček snů.