arr3Platby kartou na prodejních akcíchS platností od 30.11.2018 je možné platit nákupy Klubíček snů na prodejních akcích (výstavy,... arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou...

Uvítali byste možnost volby vlastní délky klubíčka? (od 200 do 5000m u 3nitky / 3750m u 4nitky)

určitě ano 53% ne, vyhovují mi přednastavené délky 12% je mi to jedno, nenakupuji Klubíčka snů 17% 17%

Úvod » Knihy, návody » Návody » Pletení - volně dostupné

Knihy, návody / Pletení - volně dostupné

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

Zde můžete vybírat z mnoha volně dostupných návodů, které určitě potěší srdíčko a zahřejí na duši... Originalita vašeho šatníku tak bude i nadále zajištěna.

Návody jsou v češtině, angličtině či němčině, většina z nich obsahuje také schémata.

Volně dostupné i placené návody najdete např. na serverech:

Ravelry (stránky v agličtině plné placených i volných návodů, možno nalézt i návody v ČJ (cca 9500 návodů), mnohé jsou dostupné pouze po bezplatné registraci, možno vytvořit si vlastní knihovnu a rozdělit si ji do kategorií)

DROPS design (lze nastavit češtinu a tím pádem obsahuje pouze návody dostupné v ČJ)

Pinterest (galerie různých webových stránek, ty ale nemusí vždy odkazovat na návod apod., můžete si ale jak konkrétní webové stránky z prohlížeče, tak "připínáčky" z nástěnek jiných uživatelů uložit pod svůj profil a třídit do kategorií)

Youtube (spousta vidoenávodů v různých jazycích či kvalitách)

Mimibazar (české stránky s tisíci návody na pletení a háčkování)

V případě, že je znám zdroj návodu či fotografií, je odkaz na ně uveden v popisu, případně je uveden autor, pokud je znám.

V případě fotografií poskytnutých zákaznicemi je uvedeno, že se jedná o fotografii zákazníka. Veškeré tyto fotografie jsou uveřejněny s jejich výslovným souhlasem.