arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou...

Uvítali byste možnost volby vlastní délky klubíčka? (od 200 do 5000m u 3nitky / 3750m u 4nitky)

určitě ano 50% ne, vyhovují mi přednastavené délky 16% je mi to jedno, nenakupuji Klubíčka snů 14% 21%

Úvod » Knihy, návody » Návody » Placené (hromadná akce)

Knihy, návody / Placené (hromadná akce)

V této kategorii budou vyhlašovány akce na nákup placených návodů. Produkty \"návodů\" budou vždy po ukončení akce odstraněny a bude zde do několika dnů uveden odkaz na stažení \"slovníků\" k zakoupeným návodům pro ty, kteří neovládají cizí jazyky nebo neznají \"odborné\" pletařské a háčkařské zkratky.

Návody vždy vkládejte do samostatného košíku/samostatné objednávky bez klubíček! NEPLAŤTE JI a vyčkejte na pokyny k úhradě, které obdržíte e-mailem! Pokud budou návody v jedné objednávce s klubíčky, budou návody z objednávky klubíček odstraněny a budete požádáni o vytvoření samostatné objednávky. Děkuji za pochopení.

Zaujal vás někde nějaký placený návod, ale zdá se vám příliš drahý? Pak využijte chat v pravém dolním rohu, nebo kontaktní formulář, a napište mi nejlépe přímý odkaz na vámi vybraný návod, a já jej zařadím do některé z hromadných akcí a napíšu vám pokyny k dalšímu postupu.