arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou... arr3Staňte se stálým zákazníkem a buďte za to odměněniPřipravujeme pro vás věrnostní systém pro stálé zákazniky. Nakupujte u nás a buďte za to...

Uvítali byste Klubíčka snů v dárkové krabičce? Třeba i s gratulačním štítkem na přání?

ano, rozhodně 50% ne, dárky balím sama/sám 17% ne, nevyužil/a bych to 16% je mi to jedno, Klubíčka snů nekupuji 17%

Doprava a platba
Platební podmínky a doprava

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Většina nabízeného zboží je na objednávku ze zahraničí, proto je vyžadována platba předem. Platba zboží na dobírku tedy není možná. Bližší informace najdete v kategorii "Jak nakupovat".

Úhradu objednávky je možné provést:

• bankovním převodem na účet číslo 2700480120/2010 vedený u Fio banky
  • poštovní poukázkou na účet číslo 2700480120/2010 vedený u Fio banky
  • platební bránou ThePay:
    • převodem z Vašeho bankovního účtu přímým přesměrováním na Vaše internetové bankovnictví
    • platební kartou

DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ

Zboží je zasíláno Českou poštou dle hodnoty zásilky/objednávky jako:

• doporučený dopis (knihy do výšky 5 cm a hodnoty 680 Kč)
  • doporučený balík (klubíčka s výškou nad 5 cm a hodnotou do 680 Kč)
  • Balík do ruky/Balík na poštu (klubíčka s hodnotou nad 680 Kč)

Nabízíme také možnost doručení zboží do Vámi určeného místa Zásilkovny nebo doručení kurýrní službou DPD (přes službu Zásilkovna).

DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO

Zboží je zasíláno Českou poštou dle hodnoty zásilky/objednávky jako:

• doporučený dopis (objednávky do hodnoty 928 Kč - 33 EUR)
  • cenný balík (objednávky s hodnotou nad 929 Kč - 33 EUR)

Je možné zvolit také doručení do výdejního místa Zásilkovna.sk či doručení kurýrní službou (přes službu Zásilkovna).

DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ DO JINÝCH ZEMÍ EU

Zboží je možné zaslat i do jiných zemí Evropské unie.

V takovém případě nás předem kontaktujte, abychom mohli doručení do vámi požadované země prověřit. Výše příslušného poštovného poté bude ručně upravena ve vaší objednávce před jejím potvrzením/akceptací ze strany e-shopu.