arr3Adventní akceKaždou adventní neděli pro vás máme připravenou slevu 10% na vybrané kombinace Klubíček snů! Pro... arr3Platby kartou na prodejních akcíchS platností od 30.11.2018 je možné platit nákupy Klubíček snů na prodejních akcích (výstavy,... arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou...

Zavedli jsme platby kartou na prodejních akcích. Využijete tuto možnost při osobním nákupu?

určitě ano 14% pravděpodobně ano 29% pravděpodobně ne 0% určitě ne, raději s sebou beru hotovost 57%

Doprava a platba
Platební podmínky a doprava

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Většina nabízeného zboží je na objednávku ze zahraničí, proto je vyžadována platba předem. Platba zboží na dobírku tedy není možná. Bližší informace najdete v kategorii "Jak nakupovat".

Úhradu objednávky je možné provést:

• bankovním převodem na účet číslo 2700480120/2010 vedený u Fio banky
  • poštovní poukázkou na účet číslo 2700480120/2010 vedený u Fio banky
  • platební bránou ThePay:
    • převodem z Vašeho bankovního účtu přímým přesměrováním na Vaše internetové bankovnictví
    • platební kartou

DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ

Zboží je zasíláno Českou poštou dle hodnoty zásilky/objednávky jako:

• doporučený dopis (knihy do výšky 5 cm a hodnoty 680 Kč)
  • doporučený balík (klubíčka s výškou nad 5 cm a hodnotou do 680 Kč)
  • Balík do ruky/Balík na poštu (klubíčka s hodnotou nad 680 Kč)

Nabízíme také možnost doručení zboží do Vámi určeného místa Zásilkovny nebo doručení kurýrní službou DPD (přes službu Zásilkovna).

DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO

Zboží je zasíláno Českou poštou dle hodnoty zásilky/objednávky jako:

• doporučený dopis (objednávky do hodnoty 928 Kč - 33 EUR)
  • cenný balík (objednávky s hodnotou nad 929 Kč - 33 EUR)

Je možné zvolit také doručení do výdejního místa Zásilkovna.sk či doručení kurýrní službou (přes službu Zásilkovna).

DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ DO JINÝCH ZEMÍ EU

Zboží je možné zaslat i do jiných zemí Evropské unie.

V takovém případě nás předem kontaktujte, abychom mohli doručení do vámi požadované země prověřit. Výše příslušného poštovného poté bude ručně upravena ve vaší objednávce před jejím potvrzením/akceptací ze strany e-shopu.