arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou... arr3Staňte se stálým zákazníkem a buďte za to odměněniPřipravujeme pro vás věrnostní systém pro stálé zákazniky. Nakupujte u nás a buďte za to...

Uvítali byste Klubíčka snů v dárkové krabičce? Třeba i s gratulačním štítkem na přání?

ano, rozhodně 50% ne, dárky balím sama/sám 17% ne, nevyužil/a bych to 16% je mi to jedno, Klubíčka snů nekupuji 17%

/ 2-nitka

Nabídka 2-nitných produktů výrobce ve složení 50% bavlna/50% polyakryl.

Kompletní nabídku najdete zde: http://traumgarne.eu/de/86-2-fadig-130g-1000m

zdroj obrázků klubíček, některých hotových výrobků a popisů (dodatečně přeložených do češtiny) je www.traumgarne.de či díla zákaznic