Novinky z Klubíček snů - květen 2018

Máme tu květen a s ním také nový newsletter, e-mail plný novinek a informací z našeho eshopu Klubíčka snů.

Pokud máte problémy se zobrazením tohoto e-mailu, klikněte zde a newsletter se Vám otevře v internetovém prohlížeči

Objednávka květen 2018

Po delší době opět vyhlašujeme sběr objednávek od zahraničních výrobců. V květnu  budeme objednávat z Německa a ze Slovenska následující značky:

*Traumgarne*     *Wunschgarne*     *Wollbonbon*     *Cherubínky*     *Dúhové klbko*

a samozřejmě budeme objednávat i *misky na klubíčka*

Vyřízeny budou všechny objednávky přijaté do 13.5. a zaplacené do 18.5..2018 (den, kdy by již měly být peníze připsány na našem účtu). V posledních dnech před odesláním objednávek výrobcům může být vyžadováno zaslání potvrzení o zaplacení.

Důležité upozornění!!!

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že od 14. května do 31. května 2018 jsme nuceni pozastavit příjem objednávek na Klubíčka snů naší výroby. Objednávky ostatních výrobců nejsou omezeny.

Možnost objednávky na Klubíčka snů bude opět povolena nejdříve 1. června 2018.

Abychom vám kompenzovali dlouhé čekání způsobené tímto omezením, bude na všechna Klubíčka snů v období od 1. června do 14. června 2018 poskytnuta sleva 5%.

Děkujeme za pochopení!

Newletter byl odeslán na Váš e-mail na základě Vašeho souhlasu při registraci na e-shop, před odesláním Vaší objednávky či vyplněním formuláře pro získání slevového kuponu.

Pokud si nadále nepřejete dostávat novinky z e-shopu Klubíčka snů, můžete se z odběru odhlásit kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce tohoto e-mailu.

Klubíčka snů, Bc. Věra Sochorová, č. p. 296, 675 01 Vladislav

ODHLÁSIT