Vítejte v klubíčkovém ráji!

Háčkujete? Pletete? Chcete mít originální a neokoukaný svršek nebo doplněk ve svém šatníku? Ozdobte se elegancí z klubíček snů!

Vyrábíme jako první v České republice vlastní Klubíčka snů, jejichž nabídka je postupně rozšiřována. Nadále však také dovážíme zboží z Německa či Rakouska.

Příze jsou vhodné především na pletené a háčkované šátky a plédy různých vzorů a velikostí, stejně tak se ale hodí na vzdušné letní modely v podobě tunik, topů, ponč, šatů, bolerek... Ve vícenitných variantách je možné je použít na lehoučké deky, svetříky, čepice i ponožky...

Na léto můžete vybírat z bavlněné směsi (bavlna/polyakryl), na zimu se můžete zachumlat do výrobků z velmi příjemného 100% merina nebo 100% akrylu.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, přečtěte si tento článek. Pokud v něm nenajdete odpověď na své otázky, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek, nebo nám napište přes náš kontaktní formulář.

Než začnete s nákupem, pečlivě si pročtěte stránku „Jak nakupovat“ – nejsme klasický e-shop, proto se seznamte s postupem nákupu.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.