KONTAKTY

Bc. Věra Sochorová
č. p. 296
675 01 Vladislav
tel: +420 734 857 093
napište nám
IČ: 675 42 361
Nejsme plátci DPH

NOVINKY

arr3Měsíční losováníVážení zákazníci, rozhodla jsem se, že každý měsíc pro vás připravím losování, ve kterém výherce... arr3Měsíční losováníVážení zákazníci, rozhodla jsem se, že každý měsíc pro vás připravím losování, ve kterém výherce... arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou... arr3Staňte se stálým zákazníkem a buďte za to odměněniPřipravujeme pro vás věrnostní systém pro stálé zákazniky. Nakupujte u nás a buďte za to...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 173,00 Kč (6,65 EUR)
naše cena 173,00 Kč (6,65 EUR)
naše cena 718,00 Kč (27,62 EUR)

slide /fotky54356/slider/banner-web.jpg
Kde se s námi můžete setkat osobně

Blíží se čas podzimních a předvánočních veletrhů a výstav a samozřejmě na některých se s našimi klubíčky můžete osobně seznámit.

Kde nás tedy najdete?

21.10. - 22.10 - Tvořivá Olomouc - areál SŠ polytechnické, Roosveltova ulice - https://www.tvoriva-olomouc.cz/

28.10. - 29.10. - Kreativní Znojmo - kongresové centrum Dukla - http://kreativniznojmo.cz/

4.11. - Třebíčská Flerparáda - hotel Atom, ulice Velkomeziříčská

25.11. - Fler jarmark Jihlava - DKO, Tolstého ulice - http://jarmark-jihlava.eu/

2.12. - Kreativ Hobby Plzeň - DK Lokomotiva - http://www.kreativniplzen.cz/kreativni-veletrh

11.12. - 12.12. - Design Market Zlín - zámek Zlín - ZATÍM NEPOTVRZENO - http://www.zlin-design.cz/

Těšíme se na vás a jako tradičně pro každého, kdo nakoupí za min. 500 Kč přímo na místě obdrží Slevový kupon v hodnotě 100 Kč na nákup z eshopu (omezená platnost).

Měsíční losování

Vážení zákazníci,

rozhodla jsem se, že každý měsíc pro vás připravím losování, ve kterém výherce získá nějaké Klubíčko snů - překvapení 3nitku s návinem 750 metrů (tedy kombinaci, která zatím není v nabídce eshopu).

Do slosování budou zařazeny všechny objednávky přijaté v průběhu daného měsíce, jejichž hodnota bude minimálně 500 Kč (bez poštovného) a budou obsahovat minimálně jedno Klubíčko snů s návinem 750 metrů nebo více.

Losování proběhne z čísel faktur (v případě, že daný měsíc budete mít více objednávek splňujících podmínky, bude do slosování zařazena pouze 1) vždy kolem 5. dne následujícího měsíce (tedy losování za záři proběhne kolem 5.10.).

Těšíme se na vaše objednávky a přejeme hodně štěstí

Vítejte v klubíčkovém ráji!

Háčkujete? Pletete? Chcete mít originální a neokoukaný svršek nebo doplněk ve svém šatníku? Ozdobte se elegancí z klubíček snů!

Vyrábíme jako první v České republice vlastní Klubíčka snů, jejichž nabídka je postupně rozšiřována. Nadále však také dovážíme zboží z Německa či Rakouska.

Příze jsou vhodné především na pletené a háčkované šátky a plédy různých vzorů a velikostí, stejně tak se ale hodí na vzdušné letní modely v podobě tunik, topů, ponč, šatů, bolerek... Ve vícenitných variantách je možné je použít na lehoučké deky, svetříky, čepice i ponožky...

Na léto můžete vybírat z bavlněné směsi (bavlna/polyakryl), na zimu se můžete zachumlat do výrobků z velmi příjemného 100% merina nebo 100% akrylu.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, přečtěte si tento článek. Pokud v něm nenajdete odpověď na své otázky, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek, nebo nám napište přes náš kontaktní formulář.

Než začnete s nákupem, pečlivě si pročtěte stránku „Jak nakupovat“ – nejsme klasický e-shop, proto se seznamte s postupem nákupu.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.