KONTAKTY

Bc. Věra Sochorová
č. p. 296
675 01 Vladislav
tel: +420 734 857 093
napište nám
IČ: 675 42 361
Nejsme plátci DPH

NOVINKY

arr3***Věrnostní systém***Vážení a milí zákazníci a zákaznice, návštěvníci našeho e-shopu. Máme pro vás báječnou... arr3Staňte se stálým zákazníkem a buďte za to odměněniPřipravujeme pro vás věrnostní systém pro stálé zákazniky. Nakupujte u nás a buďte za to...

ANKETA

Uvítali byste Klubíčka snů v dárkové krabičce? Třeba i s gratulačním štítkem na přání?

ano, rozhodně 71% ne, dárky balím sama/sám 5% ne, nevyužil/a bych to 10% je mi to jedno, Klubíčka snů nekupuji 14%

slide /fotky54356/slider/banner-web.jpg
Kde se s námi můžete setkat osobně

Stejně jako podzim a předvánoční období, tak i jaro je plné kreativních výstav, veletrhů a jarmarků. A samozřejmě se s našimi klubíčky budete moci osobně seznámit na několika místech naší krásné vlasti...

Kde nás tedy najdete?

15.4. Flerjarmark Pardubice, Atrium Palác Pardubice - kongresové centrum, 3. patro

22.4. Zámecká pouť, zámek Kačina

12. a 13.5. Fler Kreativ Litomyšl, Zámecký pivovar

Těšíme se na vás a jako tradičně pro každého, kdo nakoupí za min. 500 Kč přímo na místě obdrží Slevový kupon v hodnotě 100 Kč na nákup z eshopu (omezená platnost).

Současně upozorňujeme, že z důvodu účasti na těchto akcích může docházet ke zpoždění při zpracování vašich objednávek. Děkujeme za pochopení.

Vítejte v klubíčkovém ráji!

Háčkujete? Pletete? Chcete mít originální a neokoukaný svršek nebo doplněk ve svém šatníku? Ozdobte se elegancí z klubíček snů!

Vyrábíme jako první v České republice vlastní Klubíčka snů, jejichž nabídka je postupně rozšiřována. Nadále však také dovážíme zboží z Německa či Rakouska.

Příze jsou vhodné především na pletené a háčkované šátky a plédy různých vzorů a velikostí, stejně tak se ale hodí na vzdušné letní modely v podobě tunik, topů, ponč, šatů, bolerek... Ve vícenitných variantách je možné je použít na lehoučké deky, svetříky, čepice i ponožky...

Na léto můžete vybírat z bavlněné směsi (bavlna/polyakryl), na zimu se můžete zachumlat do výrobků z velmi příjemného 100% merina nebo 100% akrylu.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, přečtěte si tento článek. Pokud v něm nenajdete odpověď na své otázky, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek, nebo nám napište přes náš kontaktní formulář.

Než začnete s nákupem, pečlivě si pročtěte stránku „Jak nakupovat“ – nejsme klasický e-shop, proto se seznamte s postupem nákupu.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.