Úvod » Nabídka dle výrobců » Wunschgarne.de

Nabídka dle výrobců / Wunschgarne.de

Skladovou nabídku dodavatele najdete na www.wunschgarne.de a kompletní nabídku ve fotogaleriiích jednotlivých produktů.

Německý výrobce klubíček ve směsi 50% bavlna/50% polyakryl, u kterého si můžete vybrat z 3-nitných nebo 4-nitných variant, zvolit si vlastní návin až do 1500 metrů nebo si vytvořit vlastní barevnou kombinaci.

Dodací lhůta je dle objemu objednávky aktuálně cca 3-4 týdny od uhrazení objednávky výrobci. Dodací lhůta zhruba další týden navíc.

zdroj obrázků klubíček a některých hotových výrobků je www.wunschgarne.de či díla zákaznic