Nabídka dle výrobců / Wollcandy

Nabídku dodavatele najdete ve Fotogalerii: bavlna/polyakryl a merino

Neměcký výrobce klubíček ze směsi 50% bavlna/50% polyakryl. Nově také do programu zařadil klubíčka ze 100% merina extrafine.

Sami si můžete zvolit, z kolika nitek chcete konkrétní barevnou kombinaci (3 až 6) a vybírat můžete ze 4 různých návinů.

Klubíčka jsou vyráběna na základě objednávky. Výrobní lhůta činí 7-10 dní, dodací lhůta další cca 2 týdny.

zdroj obrázků klubíček a některých hotových výrobků je Wollcandy či díla zákaznic

Venezia

naše cena 278,00 Kč (11,15 EUR)