Úvod » Nabídka dle výrobců » Wollbonbon

Nabídka dle výrobců / Wollbonbon

V současné době výrobce pozastavil veškerou výrobu, nejsou přijímány objednávky, nelze tedy objednat.

Kompletní nabídku dodavatele najdete na www.wollbonbon.de

Další dodavatel kouzelných klubíček z Německa. Wollbonbon nabízí "bonbonky" především ze 100% merina nebo ze známé směsi 50% bavlna/50% polyakryl.

U výrobce je možné objednat také "minibonbonky" 2x150m nebo 2x200m nebo 2x300m vhodné např. na ponožky, rukavice, návleky na ruce či lýtka, ale také na čepičky nebo rukávy svetrů.

U klubíček s návinem od 800m lze objednat klubíčka po 100m navýšeních až do 2200m (klubíčka s návinem vyšším než 1100m budou rozdělena do dvou klubek).

Pokud si nevyberete z nabízených barevných kombinací, může Vám výrobce udělat klubíčko na přání ze 3-5 barev (naplatí pro směs 50/50).

Klubíčka jsou vyráběna na objednávku. Výrobní lhůta činí 12-14 dní, dodací lhůta další cca 2 týdny.

zdroj obrázků klubíček, některých hotových výrobků a popisů (dodatečně přeložených do češtiny) je www.wollbonbon.de či díla zákaznic