Nabídka dle výrobců / "Vajíčka"

Nabídka produktů výrobce ve složení 50% bavlna/50% polyakryl nebo 100% akryl.

Vícenitná klubíčka větších návinů ve tvaru \"vajíčka\" bez barevných předchodů v podobě \"melíru\", tj. více barevných nitek běžících vedle sebe.

Kompletní nabídku najdete zde: http://traumgarne.eu/de/31-eierknaule

zdroj obrázků klubíček, některých hotových výrobků a popisů (dodatečně přeložených do češtiny) je www.traumgarne.de či díla zákaznic

Tränen aus Glas

naše cena 228,00 Kč (9,14 EUR)