Úvod » Nabídka dle výrobců » Ostatní výrobci » MaggiP Traumwollen

Nabídka dle výrobců / MaggiP Traumwollen

Kompletní nabídku dodavatele najdete na http://www.maggiep-wolltraeume.at/shop/

Náš dodavatel klubíček snů z Rakouska. Nabídku tvoří především barevné kombinace ze 100% merina. Výrobce o sobě říká:

\"MaggieP mladá rakouská značka přízí. S velkou láskou jsou zpracovávány barevné kombinace a klubíčka jsou ručně navíjena. Příze není stáčená.

V srdci Steiermarku sídlí malá makufaktura a velice mě těší, že vám smím představit své poklady.

V současné době nabízím především 100% merino extrafine.
Špule vlny k dalšímu zpracování nakupuji samozřejmě od rakouské firmy, protože je pro mne důležitá dlouhodobá nejlepší kvalita.\"

Složení: 60% bavlna/40% polyakryl nebo 100% merino (100% merino extrafine).

Ke každé barevné kombinaci ve složení bavlna/polyakryl je možné přidat lurexové vlákno.

Klubíčka jsou vyráběna na základě objednávky. Výrobní lhůta činí zhruba 3 týdny od zaplacení objednávky výrobci, dodací lhůta další cca 1 týden.