Úvod » Nabídka dle výrobců » Ostatní výrobci » MaggiP Traumwollen

Nabídka dle výrobců / MaggiP Traumwollen

Kompletní nabídku dodavatele najdete na http://www.maggiep-wolltraeume.at/shop/

Náš dodavatel klubíček snů z Rakouska. Nabídku tvoří především barevné kombinace ze 100% merina. Výrobce o sobě říká:

\"MaggieP mladá rakouská značka přízí. S velkou láskou jsou zpracovávány barevné kombinace a klubíčka jsou ručně navíjena. Příze není stáčená.

V srdci Steiermarku sídlí malá makufaktura a velice mě těší, že vám smím představit své poklady.

V současné době nabízím především 100% merino extrafine.
Špule vlny k dalšímu zpracování nakupuji samozřejmě od rakouské firmy, protože je pro mne důležitá dlouhodobá nejlepší kvalita.\"

Složení: 60% bavlna/40% polyakryl nebo 100% merino (100% merino extrafine).

Ke každé barevné kombinaci ve složení bavlna/polyakryl je možné přidat lurexové vlákno.

Klubíčka jsou vyráběna na základě objednávky. Výrobní lhůta činí zhruba 3 týdny od zaplacení objednávky výrobci, dodací lhůta další cca 1 týden.

Pokud si vyberete klubíčko z kompletní nabídky na webu výrobce nebo v galerii a toto ještě není zařazeno v našem katalogu (prosím, používejte pro ověření funkci hledání podle názvu barvy), pak využijte chat v pravém dolním rohu, nebo kontaktní formulář, a napište mi, kterou barvu kterého výrobce chcete zařadit (nejlépe uvedením přímého odkazu na vámi vybrané barvy), a já vám tato klubíčka do katalogu přidám, abyste si je mohli objednat.

Ceny v přehledu kategorie jsou ceny MINIMÁLNÍ a jsou automaticky upravovány dle ceníku na základě vámi vybraných voleb (návin, počet nitek, lesklé vlákno, vlastní kombinace apod.)!!!