Úvod » Nabídka dle výrobců » Lady Dees Traumgarne

Nabídka dle výrobců / Lady Dees Traumgarne

Kompletní nabídku dodavatele najdete na traumgarne.com

Nyní také možno vybírat z nabídky Knopfoase, pro které Lady Dee klubíčka vyrábí

První z přízí, které jsme zde v České republice zakoupili a otestovali. Byli jsme velmi mile překvapeni jemností a příjemností příze a věděli jsme, že od paní Ramony z Traumgarne jsme určitě neobjednávali poprvé a také naposledy.

Složení: 50% bavlna/50% polyakryl, 100% merino extrafine, 100% vysokoobjemový akryl

3-nitné a 4-nitné varianty jsou obzvlášť vhodné na jarní a letní háčkované a pletené šátky. 5-nitné a 6-nitné varianty se dají použít např. teplejší šátky, svetříky, tuniky, deky apod.

Klubíčka je možné odmotávat zevnitř i zvenku.

Téměř všechny barvy v nabídce mají Traumgarne skladem, takže dodací lhůta činí zhruba 7 až 10 dní od uhrazení objednávky výrobci.

Pokud si vyberete klubíčko z kompletní nabídky na webu výrobce nebo v galerii a toto ještě není zařazeno v našem katalogu (prosím, používejte pro ověření funkci hledání podle názvu barvy), pak využijte chat v pravém dolním rohu, nebo kontaktní formulář, a napište mi, kterou barvu kterého výrobce chcete zařadit (nejlépe uvedením přímého odkazu na vámi vybrané barvy), a já vám tato klubíčka do katalogu přidám, abyste si je mohli objednat.

Ceny v přehledu kategorie jsou ceny MINIMÁLNÍ a jsou automaticky upravovány dle ceníku na základě vámi vybraných voleb (návin, počet nitek, lesklé vlákno, vlastní kombinace apod.)!!!

zdroj obrázků klubíček, některých hotových výrobků a popisů (dodatečně přeložených do češtiny) je www.traumgarne.de či díla zákaznic