Úvod » Nabídka dle výrobců » Wollbonbon » 50% bavlna/50% polyakryl

Nabídka dle výrobců / 50% bavlna/50% polyakryl

Příze ze směsi 50% bavlna/50% polyakryl

Kompletní nabídku klubíček z této směsi najdete zde: www.wollbonbon.de/BW-Poly

Zvolte si u vybrané barvy požadovaný návin a požadovaný počet nitek.

Klubíčka jsou dostupná v následujících návinech:

• 550m
  • 750m
  • 800m - 2200m (v rozestupech po 100m) - klubíčko delší než 1100m bude rozděleno na dvě
  • 2x 200m
  • 2x 300m

a v následujícím počtu nitek:

• 3-nitka (základní návin 50g/250m- velikost jehlic/háčku 3-4)
  • 4-nitka (základní návin 50g/187m- velikost jehlic/háčku 3,5-4,5)
  • 5-nitka (základní návin 50g/150m- velikost jehlic/háčku 4-5)
  • 6-nitka (základní návin 50g/125m- velikost jehlic/háčku 4,5-6)

zdroj obrázků klubíček a některých hotových výrobků je www.wollbonbon.de či díla zákaznic