Úvod » Klubíčka snů » 4nitka

Klubíčka snů / 4nitka

Klubíčka snů ve 4nitce jsou dostupná v námi běžně nabízených návinech (max. však 1750 metrů - cca 470g) Wink

U 4nitky můžete volit ze dvou různých variant barevného průběhu klubíček:

• Varianta 1 - kterou znáte ze 3nitky - všechny barevné přechody mají stejnou délku = jednobarevné úseky jsou stejně dlouhé jako úseky s předchody mezi barvami, na rozdíl od 3nitky jsou však kratší, protože přechody mezi barvami jsou 3 (u 3nitky pouze 2)
  • Varianta 3+1 - kterou používá např. také výrobce Wunschgarne - klubíčkem neprobíhá žádná z barev samostatně = na začátku a na konci klubíčka jsou vždy 3 nitky jedné barvy a 1 nitka následující (příp. předchozí) barvy - v Německu tento druh průběhu barev nazývají "jemný průběh" (fotografie hotového vzorku úpletu budou postupně doplněny)

Kategorie bude postupně doplňována o nové kombinace.

Svítání speciál

naše cena 980,00 Kč (39,30 EUR)

novinka
akce